تست صدا و خوانندگی

تست صدا
تست صدا و خوانندگی

اگر مایل هستید صدای خود را مورد ارزشیابی قرار داده و در مسابقه خوانندگی سایت گیتار فور یو شرکت کنید از همین امروز این امکان برای شما فراهم شده است.

شما میتوانید با ارسال فایل صوتی خود بدون اعمال افکت های صدا برداری و موسیقی ( صدای اصلی)  مورد ارزشیابی اولیه قرار گرفته و بعد از تایید وارد مرحله مسابقه بشوید .

اهمیت تست صدا

خیلی از افرادی را میشناسیم که از صدای بسیار خوبی برخوردار هستند اما  اطلاعات کافی در مورد اینکه از کجا شروع کنند و به  چه شکلی شانس خود را امتحان کنند را نداشته و اغلب با مراجعه به استودیو ها شروع به تولید  تک آهنگ میکنند . بدون دریافت مشاوره و با پرداخت هزینه های زیاد اما کار تولیدی خود را جز به گوش چند نفر اطرافیان خود نمیتوانند برسانند . و این بسیار نا امید کننده است که بعد از زحمات زیاد نتیجه ای در بر نداشته باشد .

اشکال کار در کجاست ؟

هر کاری متخصصین و مشاورین خود را دارد که اگر این مراکز نیز کار خود را به درستی انجام دهند استعداد های زیادی کشف  و پرورش می یابند و میتوان بستر مناسبی برای رشد این افراد مهیا ساخت . اما اشکال کار در این است که  یافتن چنین مراکز معتبر و تخصصی برای افراد عادی بسیار سخت است .

راهکار چیست ؟

گیتار فور یو بعد از بررسی صدای شما ،در صورت دارا بودن ویژگی های مورد نظر در اولین گام از طریق مشاورین متخصص به چگونگی انتخاب سبک مناسب با صدا ،انتخاب موسیقی ،شعر ، روش های خلاقانه و دیگر موارد لازم جهت درست حرکت به سمت خوانندگی را مشخص میکند . سپس برای به چالش کشیدن و بررسی نقاط ضعف و قوت طی مسابقه ای که در خود سایت برگزار می شود ،نفرات اول تا پنجم  علاوه بر دریافت تندیس و جایزه به رسم یادبود .مورد حمایت قرار گرفته و  میتوانند به تولید آثار خود زیر نظر بهترین های موسیقی بپردازند .

اما این پایان کار نیست !

نکته مهم این است که حال با این آثار تولیدی  چه باید کرد ؟ ایا کار تمام شد و شما باید به خانه برگردید و از خاطرات خود سخن بگویید ؟ اصلا شما باید بتوانید نتایج بزرگی به دست بیاورید . و این دقیقا همان چیزی است که شاید مدت هاست به دنبالش بوده اید !

ما با سالها تجربه و تخصص و دانش لازم و از طریق همکاری با بزرگان موسیقی ، کار های متفاوتی را برای صداهای متفاوت انجام میدهیم .

پس شانس خود را امتحان کنید…

بر روی “ارسال صدا” کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =