جادوی یادگیری نتهای موسیقی در چند ساعت / تالیف هومن عربیان

یادگیری سریع نت ها با روش هایی متفاوت . درچند ساعت تمام نتهای موسیقی را به خوبی حفظ کرده و بر روی گیتار اجرا کنید .

برای خرید این بسته آموزشی بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید.

2500 تومان


بی شک یکی از مشکلات مهم در ابتدای آموزش گیتار، یادگیری نتها است اگر روش های خوبی در دسترس نباشد ممکن است هفته ها و ماه ها طول بکشد . روشی را که برای شما طراحی کرده ام شیوه اس است که با کمترین زحمت و صرف زمان تنها با انجام روش ها میتوانید در چند دقیقه هر نت را یه خوبی به خاطر بسپارید . سریع تشخیص داده و بر روی گیتار اجرا کنید . حالا شما درصرف هفته ها زمان برای تمرین یادگیری نتها ، صرفه جویی شد و شما میتونید این زمان را به انجام تمرینات و نواختن اهنگ های مورد علاقه خود بپردازید .


جادوی نتها با ارائه شیوه های خاص بر اساس تجربیاتم در طی15 سال تدریس و کسب تجربه طراحی شده و این مشکل شما را به خوبی حل خواهد کرد .

2 دیدگاه در “بسته جادوی یادگیری نتها

 • 22 مهر 1398 در09:58
  پیوند یکتا

  سلام استاد
  آیا هنرجوهایی بودن که از این بسته استفاده کرده باشن و نتیجه رضایت بخش رو هم گرفته باشن؟؟؟؟

  پاسخ
  • 20 آبان 1398 در16:15
   پیوند یکتا

   با سلام تاکنون پیامی برای عدم رضایت دریافت نکرده ایم. و خوشبختانه مورد توجه هنرآموزان عزیزمان بوده . اما معتقدیم نحوه استفاده درست و انجام تمرینات به شکل اصولی و مرتب تعیین کننده خواهد بود . فرض کنبد مجموعه ای برای آموزش زبان تهیه کرده اید اما زمان کافی برای تمرین و تکرار مرتب صرف نشده و حتی نصف ان مجموعه روو هم کار نکردید .در این صورت نمیتوان در مورد آن سیستم آموزشی قضاوت کرد . ما سعی کرده ایم تجربیات 17 ساله خود را در یک کتاب آموزشی گردآوری کنیم تا بتوانید به راحتی به یادگیری و تمرین بپردازید .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + ده =