جادوی یادگیری نتهای موسیقی در چند ساعت / تالیف هومن عربیان

یادگیری سریع نت ها با روش هایی متفاوت . درچند ساعت تمام نتهای موسیقی را به خوبی حفظ کرده و بر روی گیتار اجرا کنید .

برای خرید این بسته آموزشی بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید.

25,000 ریال – خرید

2500 تومان


بی شک یکی از مشکلات مهم در ابتدای آموزش گیتار، یادگیری نتها است اگر روش های خوبی در دسترس نباشد ممکن است هفته ها و ماه ها طول بکشد . روشی را که برای شما طراحی کرده ام شیوه اس است که با کمترین زحمت و صرف زمان تنها با انجام روش ها میتوانید در چند دقیقه هر نت را یه خوبی به خاطر بسپارید . سریع تشخیص داده و بر روی گیتار اجرا کنید . حالا شما درصرف هفته ها زمان برای تمرین یادگیری نتها ، صرفه جویی شد و شما میتونید این زمان را به انجام تمرینات و نواختن اهنگ های مورد علاقه خود بپردازید .


جادوی نتها با ارائه شیوه های خاص بر اساس تجربیاتم در طی15 سال تدریس و کسب تجربه طراحی شده و این مشکل شما را به خوبی حل خواهد کرد .

2 دیدگاه در “بسته جادوی یادگیری نتها

 • 22 مهر 1398 در09:58
  پیوند یکتا

  سلام استاد
  آیا هنرجوهایی بودن که از این بسته استفاده کرده باشن و نتیجه رضایت بخش رو هم گرفته باشن؟؟؟؟

  پاسخ
  • 20 آبان 1398 در16:15
   پیوند یکتا

   با سلام تاکنون پیامی برای عدم رضایت دریافت نکرده ایم. و خوشبختانه مورد توجه هنرآموزان عزیزمان بوده . اما معتقدیم نحوه استفاده درست و انجام تمرینات به شکل اصولی و مرتب تعیین کننده خواهد بود . فرض کنبد مجموعه ای برای آموزش زبان تهیه کرده اید اما زمان کافی برای تمرین و تکرار مرتب صرف نشده و حتی نصف ان مجموعه روو هم کار نکردید .در این صورت نمیتوان در مورد آن سیستم آموزشی قضاوت کرد . ما سعی کرده ایم تجربیات 17 ساله خود را در یک کتاب آموزشی گردآوری کنیم تا بتوانید به راحتی به یادگیری و تمرین بپردازید .

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =